КИНТО - управляющая компания
Українська English Русский Карта сайта   

История и награды

    
контактные телефоны
044 246-7350
044 246-7434
Инвестиционные фонды
Инвестиционные фонды
Пенсионные фонды
Пенсионные фонды
Инвестиционно-банковские услуги
Инвестиционно-банковские услуги
авторизация клиента:
E-mail:
Пароль:


 


 

КИНТО в фокусе

 История и награды
 Наши ценности
 Наша команда
 Вакансии
 Акционеры и должностные лица
 Лицензии
 
КИНТО ЛТД
КИНТО
 Общее собрание акционеров
 
04 июня 2015 г.
28 апреля 2016 г.
26 квітня 2017 р.
24 апреля 2014 г.
25 апреля 2013 г.
20 декабря 2012 г.
 Официальная и финансовая отчётность
 
Общая информация
Годовая информация 2016
 
Аудиторський висновок
Фінансова звітність
Годовая информация 2014
Годовая информация 2012
Годовая информация 2013
Годовая информация 2014
Годовая информация 2011
Годовая информация 2010
Годовая информация 2009
Годовая информация 2008
Годовая информация 2007
Годовая информация 2006
Годовая информация 2005
Годовая информация 2004
Годовая информация 2003
 Рейтинговые отчёты
 Пресс-центр
 
Новости компании и пресс-релизы
КИНТО в СМИ: выступления, комментарии
Аналитика
Конференции
Корпоративный блог
 Корпоративный БЛОГ
 Конференции

2008

Загальними зборами акціонерів ВАТ «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Синергія-3» було прийнято рішення про продовження строку діяльності фонду на 2 роки (до 30 квітня 2011 року) та про порядок дострокового викупу акцій у акціонерів, які не погоджуються з таким продовженням.

Акції закритого недиверсифікованого корпоративного інвестиційного фонду "Синергія-5" пройшли процедуру лістингу та включені до котирувального списку ПФТС другого рівня лістингу (код у ПФТС – IFSNR5).

«КІНТО» виступила партнером церемоніального нагородження «Кришталевий Сковорода-2008» та винагородила студентів, викладачів та випускників, що зробили найбільший внесок у розвиток Києво-Могилянської академії за навчальний рік.

Президента компанії «КІНТО» Оксаніча С.М. нагороджено почесною грамотою УАІБ за вагомий особистий внесок у становлення та розвиток саморегулювання на фондовому ринку України.

Успішно завершив свою трьохрічну діяльність закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Синергія-2» . Середньорічна доходність фонду становила 82,2%. Сукупна вартість чистих активів фонду «Синергія-2» у розрахунку на 1 акцію зросла більш ніж у 5 разів з 10 000 гривень (номінальна вартість) до 52 094,69 гривень (з урахуванням дивідендів та премії КУА). Таким чином, доходність фонду «Синергія-2» з початку діяльності становила 420,95%.

«КІНТО» виступила партнером фестивалю «ГОГОЛЬFEST», який став найяскравішою подією культурного життя української столиці в 2008 році. Художники, скульптори, музиканти, актори, літератори, кінематографісти і представники інших творчих професій з різних країн представили свої експозиції, демонстрували театральні уявлення, кіносеанси і музичні концерти. «КІНТО» організувала конкурс молодих талантів серед учасників фестивалю та винагородила одного з найкращих митців, а також започаткувала конкурс серед журналістів на кращий матеріал у друкованій пресі або інтернет-виданні, на найкращий сюжет в ефірі телебачення та найкращий сюжет в ефірі радіостанції про фестиваль «ГОГОЛЬFEST 2008».

Створено закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Синергія-7», який, з одного боку, за низкою параметрів є аналогом попередніх фондів сімейства «Синергій», а з іншого, інвестиційна стратегія фонду передбачає відмінний склад активів: не менше ніж 2/3 інвестиційного портфеля – акції провідних українських компаній, що входять в біржові списки і переважно є ліквідними на ринку цінних паперів, 1/3 активів фонду – акції поки що невідомих на ринку і перспективних підприємств малої і середньої капіталізації.

З нагоди Дня працівника фондового ринку, що вперше відзначався цього року, указом Президента України віце-президента ВАТ «КІНТО» А.В. Федоренка за вагомий особистий внесок у створення системи державного регулювання ринку цінних паперів в Україні та високий професіоналізм було нагороджено орденом "За заслуги" III ступеня.

З нагоди цього професійного свята Президента ВАТ «КІНТО» С.М. Оксанича за вагомий особистий внесок у створення системи державного регулювання ринку цінних паперів, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм було нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

За результатами досліджень газети «ДЕЛО» серед компаній, які працюють на українському фондовому ринку, «КІНТО» перемогла у номінаціях «Компанія з найкращим рівнем сервісу» та «Компанія, послугами якої Ви б скористалися», а також увійшла до трійки лідерів у номінаціях «Найвідоміша компанія» та «Найдинамічніша компанія».

2007

Обсяг активів інвестиційних фондів, що знаходяться в управлінні компанії, досяг безпрецедентного для України розміру більше ніж 1 млрд. грн.

Президент компанії «КІНТО» Сергій Оксанич – серед 10-ти кращих топ-менеджерів України 2007 р. за версією журналу «Комп&ньоН».

14 листопада почалося розміщення акцій нового закритого недиверсифікованого корпоративного інвестиційного фонду «Синергія-5». Підтримуючи добрі традиції, фонд «Синергія-5» має на меті досягнути максимальних результатів, які можуть бути реалізовані у середньостроковій перспективі. Строк діяльності фонду складає 5 років.

Сукупна вартість чистих активів 9 інвестиційних фондів, що знаходяться під управлінням «КІНТО», на 30 жовтня 2007 року перевищила 900 мільйонів гривень.

КІНТО виступила партнером інноваційнийного проекту Києво-Могилянської Бізнес-Школи (KMBS) Innovations.com.ua.

На початку червня сукупна вартість чистих активів фондів під управлінням КУА «КІНТО», з урахуванням розміщення акцій новоствореного Закритого недиверсифікованого корпоративного ІФ «Синергія-4», перевищила 500 мільйонів гривень.

17 травня Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку було зареєстровано Проспект емісії та випуск акцій ВАТ «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Синергія-4». Розмір зареєстрованої емісії акцій Фонду – 250 мільйонів гривень. Розміщення акцій фонду почалось 30 травня 2007 року.

ВАТ «КІНТО» очолило рейтинг «ТОП-100. Найкращі компанії фінансового сектора». Станом на кінець І кварталу 2007 року вартість чистих активів 8 інститутів спільного інвестування під управлінням компанії склала 24,74% від загальних активів всіх українських невенчурних фондів. Серед найкрупніших та найдоходніших фондів – відкритий «Класичний» та інтервальні «Народний» та «Достаток», серед закритих – ЗНКІФ «Синергія-3», ЗНКІФ «Синергія-2», ЗНКІФ «Синергія Ріал Істейт» та ЗНКІФ «КІНТО Капітал».

Виповнилося 15 років з початку діяльності КІНТО. П’ятнадцятирічний досвід компанії дозволяє стверджувати те, що дійсно вдалося створити в Україні вдалий прецедент високоінтелектуального добропорядного бізнесу. Бізнесу, який ґрунтується на засадах професійності, порядності та високої відповідальності.

23 лютого сукупна вартість чистих активів 8 інвестиційних фондів під управлінням КІНТО перевищила позначку 350 мільйонів гривень. Такі високі темпи зростання свідчать про те, що вкладення у фонди стає все більш популярним видом примноження коштів.

2006

За підсумками рейтинового дослідження «Кращі топ-менеджери України», проведеного видавництвом «ТОП-100. Кращі компанії України» Сергій Оксанич посів 1-ше місце у галузевому рейтингу «Інвестиційні компанії» та 3-тє місце серед загального рейтингу усіх топ-менеджерів України.

За підсумками Всеукраїнської рейтингової програми «Гвардія керівників» Сергій Оксанич, президент КІНТО, зайняв перше місце в рейтингу найбільш успішних топ-менеджерів фондового ринку.

На кінець року сукупна вартість активів восьми інвестиційних фондів під управлінням КУА «КІНТО» сягнула 250 мільйонів гривень.

30 жовтня компанія "КІНТО" розпочала роботу в новому офісі за адресою: Київ 01034, вул. Лисенка, 2.

5 вересня 2006 року почалося розміщення інвестиційних сертифікатів Інтервального диверсифікованого пайового інвестиційного фонду "Народний". Номінальна вартість одного інвестиційного сертифіката - 1 000 (одна тисяча) грн. Фонд „Народний” є фондом змішаних інвестицій із законодавчо встановленими обмеженнями щодо обсягів інвестування у різні види активів (акції, облігації, депозити тощо). Фонди змішаних інвестицій розраховані на поміркованих інвесторів, вони менш ризиковані, ніж фонди акцій, і більш доходні, ніж фонди облігацій.

У травні розпочав діяльність ВАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Синергія-3". Фонд спрямований на залучення коштів фізичних та юридичних осіб, зацікавлених у середньострокових інвестиціях (3 роки). "Синергія-3" має намір отримати найбільші вигоди завдяки інвестиціям у акції українських компаній у галузях електроенергетики, машинобудування, металургії. Така стратегія була успішно реалізована його попередником – фондом "Синергія", та втілюється у життя фондом "Синергія-2". Номінальна вартість акції 10000 грн. Обсяг зареєстрованої емісії "Синергії-3" – 100 млн. гривень.

20 березня завершив свою діяльність перший в Україні публічний ІСІ – закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Синергія". За три роки діяльності ІФ "Синергія" (20 березня 2003 р. – 20 березня 2006 р.), вартість кожної з його акцій зросла на 699,38%. Середньорічна доходність фонду (станом на 20 березня 2006 року) склала 99,8% .

У зв’язку із закінченням дії попередньої ліцензії, компанія "КІНТО" отримала Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України серії АВ №020507 від 24 січня 2006 року на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів – діяльності з управління активами: діяльності з управління активами інститутів спільного інвестування; діяльності з управління активами пенсійних фондів. Строк дії ліцензії до 27 січня 2011 року.

2005

ВАТ "КІНТО" очолило ренкінг "ТОП-100. Найкращі компанії фінансового сектора" за часткою активів пайових та корпоративних інвестиційних фондів під управлінням КУА. За результатами 2005 року вартість чистих активів 7 інститутів спільного інвестування під управлінням компанії склала 170,8 млн. грн. або 42,65% від загальних активів всіх українських невенчурних фондів. Найкрупнішими серед відкритих та інтервальних фондів виявилися ПІФи "Класичний" та "Достаток". Ренкінг був презентований фінансово-економічним щотижневим виданням "ІнвестГазета".

Оксанич С.М. - кращий в номінації "Фондовий ринок" рейтингу ТОП-100 Кращі топ-менеджери України ("ІнвестГазета").

Сергій Оксанич, Президент компанії "КІНТО" - переможець в номінації "Особистість фондового ринку", компанія "КІНТО" - переможець в номінації "Найпрофесійніший оператор фондового ринку" Фінансового рейтингу газети БІЗНЕС за 2005 рік.

Оксанич Сергій Михайлович, Президент ВАТ "KІНТО" - лауреат десятої загальнонаціональної програми "ЛЮДИНА РОКУ - 2005" у номінації Фінансист року.

З початку діяльності (березень 2003 року) публічного інвестиційного фонду "Синергія", управління активами якого здійснює КУА "КІНТО", вартість чистих активів у розрахунку на одну розміщену акцію зросла більше, ніж у сім разів. Середньорічна доходність фонду перевищує 100%.

Вартість чистих активів першого в Україні відкритого пайового інвестиційного фонду "Класичний", клієнтами якого є, перш за все, фізичні особи, перевищила 20 мільйонів гривень. При цьому вартість інвестиційного сертифікату (з липня 2004 року) зросла більше ніж удвічі.

Компанія "КІНТО" уклала Договір про управління активами Непідприємницького товариства "Відкритий пенсійний фонд "Черкаси".

12 вересня почалося розміщення акцій ВАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Синергія Ріал Істейт". Фонд розрахований на інвесторів, які шукають можливості диверсифікувати власний портфель інвестиціями у нерухомість.

До Котирувального листа 3 рівня Списку ПФТС включені прості іменні акції ВАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Синергія-2" (код ПФТС IFSNR2) та ВАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Синергія-Бонд" (код ПФТС IFSNB).

30 травня почалося розміщення акцій ВАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Синергія-2" . За своєю інвестиційною стратегією новий фонд можна порівняти з діючим з березня 2003 року фондом "Синергія".

9 лютого почалося розміщення акцій ВАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Синергія Бонд", який інвестує залучені грошові кошти в цінні папери з фіксованим доходом.

Оксанича С.М. - Президента ВАТ "КІНТО", обрано Головуючим Ради УАІБ (Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу).

2004

Компанія "КІНТО" створила перший в Україні "Відкритий диверсифікований пайовий інвестиційний фонд "Класичний", доступний для широкого загалу інвесторів. Номінальна вартість інвестиційного сертифікату – 100 гривень, мінімальна сума, на яку можна придбати інвестиційні сертифікати – 1 000 гривень. Підходить широкому колу приватних інвесторів, для яких обмеження по дохідності та ліквідності є неприйнятними та які в своїх інвестиційних рішеннях є несхильними до ризику.

Компанія "КІНТО" отримала Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України на провадження діяльності з управління активами пенсійних фондів.

Компанія "КІНТО" разом з корпорацією "Квазар-Мікро" створила відкритий пенсійний фонд "Соціальний стандарт", який є доступним для будь-яких юридичних та фізичних осіб.

Виповнився рік з початку діяльності публічного інвестиційного фонду "СИНЕРГІЯ", управління активами якого здійснює компанія "КІНТО". Інвестиційний корпоративний фонд "СИНЕРГІЯ", за рік своєї діяльності подвоїв вартість чистих активів у розрахунку на одну розміщену акцію.

2003

Компанія КІНТО та її Президент, Сергій Оксанич, серед п'яти найпрофесійніших операторів та найпомітніших осіб фондового ринку України - 2002 (результати фінансового рейтингу тижневика "БІЗНЕС")

Відкритим акціонерним товариством "КІНТО" отримано Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку серії АА №558333 від 28 січня 2003 року на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів: діяльності з управління активами інститутів спільного інвестування

З моменту отримання зазначеної ліцензії ВАТ "КІНТО" має право створювати пайові інвестиційні фонди та укладати договори про управління активами корпоративних інвестиційних фондів, що створені відповідно до Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)"

Створено закритий корпоративний недиверсифікований інвестиційний фонд "Синергія" - перший такий фонд відповідно до нового законодавства. КІНТО укладає договір на управління активами фонду "Синергія"

Вперше акції фонду, створеного відповідно до нового законодавства про інститути спільного інвестування (фонду "Синергія"), вносяться до переліку ПФТС і починають торгуватися на організованому ринку

КІНТО укладає договір на управління активами венчурного інвестиційного фонду "Унібудінвест"

2002

КІНТО - 10 років. 10 років - творення українського фондового ринку

КІНТО та її Президент, Сергій Оксанич, серед п'яти найпрофесійніших операторів та найпомітніших осіб ринку цінних паперів - 2001 (рейтинг тижневика "БІЗНЕС")

КІНТО разом з компанією ЄПІК консультують Держкоммайна Республіки Узбекистан з продажу пакетів акцій ВАТ "Кизилкумцемент" та ВАТ "Ахангаранцемент"

Товариством з обмеженою відповідальністю "КІНТО, Лтд" отримано Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку серії АА №240606 від 10 вересня 2002 року на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів: діяльності по випуску і обігу цінних паперів та депозитарної діяльності зберігача цінних паперів

Товариство з обмеженою відповідальністю "КІНТО, Лтд" стало членом Асоціації "Перша Фондова Торговельна Система" (ПФТС)

2001

Президент КІНТО, Сергій Оксанич, входить до п'ятірки особистостей фондового ринку - 2000 (рейтинг тижневика "БІЗНЕС")

Фахівці Компанії серед розробників законів України про інститути спільного інвестування, цінні папери та фондовий ринок

Робота з реструктуризації підприємств підвищує вартість активів і надає нове джерело доходів

2000

Розширення прямих інвестицій: венчурні проекти розвитку інформаційних технологій

Президент КІНТО Сергій Оксанич посідає перше місце в рейтингу тижневика "БІЗНЕС" в номінації "Особистість фондового ринку - 99"

Представники компанії приймають активну участь у розробці Програми розвитку фондового ринку України на 2001- 2005 роки

1999
КІНТО отримує ліцензію на здійснення діяльності зберігача цінних паперів

КІНТО та Президент КІНТО Сергій Оксанич обрані лауреатами загальнодержавної програми "Людина року - 1998" в номінаціях "Лідер ринку цінних паперів України - 98" (КІНТО) та "Фінансист року" (Сергій Оксанич)

1998

КІНТО - одна із перших українських компаній у сфері торгівлі цінними паперами, яка пройшла аудиторську перевірку, проведену компанією Coopers & Lybrand, на відповідність фінансової звітності міжнародним стандартам бухгалтерського обліку

За даними Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку КІНТО є лідером з торгівлі цінними паперами за обсягами здійснених угод

1997

КІНТО регулярно надає послуги більш ніж 25 інституціональним інвесторам

КІНТО визнано найкращою компанією на фондовому ринку України, а її Президент Сергій Оксанич увійшов до трійки найвпливовіших осіб ринку цінних паперів (рейтинг тижневика "БІЗНЕС")

1996

Створення відкритого інвестиційного фонду "КІНТО-Бюджет" для вкладень в державні боргові папери - облігації внутрішньої державної позики (ОВДП)

КІНТО виступає співзасновником Позабіржової (тепер - Першої) фондової торговельної системи (ПФТС)

1995

КІНТО призначається інвестиційним консультантом фонду New Ukraine Partners

КІНТО виступає співзасновником Української асоціації інвестиційного бізнесу (УАІБ)

Президент КІНТО Сергій Оксанич обраний Головою УАІБ

КІНТО орендує місце на Українській фондовій біржі (УФБ)

1994

Розпочато залучення приватизаційних майнових сертифікатів довірчим товариством "КІНТО-Траст"

Дата заснування фонду "Достаток" - першого з групи інвестиційних фондів по роботі з приватизаційними паперами, інвестиційним керуючим яких стало КІНТО

КІНТО отримує дозвіл на інвестування приватизаційних сертифікатів в українські підприємства

Інвестиційний банк Wasserstein Perella (США) та ЄПІК (штаб-квартира - м.Відень, Австрія) стають найбільшими акціонерами компанії КІНТО

1993

Президент компанії КІНТО Сергій Оксанич обраний Головою Асоціації торговців цінними паперами на перших загальних зборах зазначеної Асоціації

1992

Дата заснування КІНТО (товариство з обмеженою відповідальністю)

КІНТО отримує дозвіл Міністерства фінансів України на торгівлю цінними паперами

КІНТО виступає співзасновником Асоціації торговців цінними паперами

КІНТО зареєстровано як акціонерне товариство відкритого типу

 
Документ:   Напечатать    Послать другу  Наверх   

© Кинто. Инвестиции и ценные бумаги в Украине.
Уведомления и предостережения
Украина, Киев - 04070,
ул. Сагайдачного, 25-Б, 3 этаж
Тел.: (044) 462-5377, 462-5140

© Разработано NewAgeLab, 2003.
КИНТО в фокусе  
Инвестиции от А до Я  
Услуги  
Инвестиционные фонды  
ETF - фонды на бирже  
Пенсионные фонды  
Рынок ЦБ  
Контакты  
Новости RSS  
RSS каналы сайта  
Наша команда  
Iнвестиционные семинары online  
Фондовый рынок  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100        

ИСИ КУА Куда вложить деньги? Купить акции Личные финансы Накопление денег Паевые фонды Фондовый рынок НПФ Выгодные вложения Инвестирование в акции Негосударственный пенсионный фонд Рынок ценных бумаг Управляющая компания Инвестиционный фонд акций