Публічне акціонерне товариство Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Синергія Ріал Істейт"

Основна мета діяльності фонду – придбання об’єктів нерухомості прямо чи опосередковано через цінні папери та корпоративні права з метою їх подальшого продажу, реконструкції та зміни профілю об’єкту і наступного продажу та/або з метою здачі в оренду чи суборенду для отримання стабільного доходу.

Диверсифікація:

  • по секторах комерційної нерухомості - портфель фонду прямо чи опосередковано через корпоративні права передбачається сформувати з комерційної нерухомості (офіси, торгівельні центри, земля, склади);
  • по активах – нерухомість (прямо чи опосередковано через корпоративні права), акції, облігації та інші активи які відповідають критеріям інвестування фонду;
  • по готовності - готові об’єкти, девелоперські проекти, реконструкція.

Напрямки інвестування

Планується не менше 70% активів Фонду прямо чи опосередковано через цінні папери та корпоративні права інвестувати в діючі об’єкти офісної та торгівельної нерухомості з доходністю, прийнятною для фонду.

Не більше 30% активів Фонду (прямо чи опосередковано через цінні папери та корпоративні права) планується інвестувати в девелоперські проекти за умови повного контролю за їх розвитком та реалізацією з боку компанії з управління активами фонду.

Активи фонду, на етапі формування фонду, та кошти тимчасово не інвестовані в об’єкти нерухомості, будуть інвестуватись у цінні папери українських емітентів, що відповідають параметрам доходність/ризик прийнятними для фонду.

Регіональна інвестиційна політика

На початковому етапі основні активи фонду будуть розміщені в київському регіоні, а також інших регіонах де у фонду є можливість інвестувати у девелоперські проекти, які пройшли інвестиційну експертизу. Надалі фонд планує проводити збалансовану регіональну інвестиційну політику

Термін діяльності фонду

Фонд розрахований на термін – 15 років. Це пояснюється специфікою інвестування в нерухомість - досить довгим терміном експлуатації, циклічністю та значною вартістю об’єктів нерухомості.