BotteVO

Ботте В.А.

Kеруючий інвестиційними

та пенсійними фондами

Ботте Віктор Олександрович ─ керуючий інвестиційними та недержавними пенсійними фондами під управлінням ПрАТ «КІНТО», працює в компанії з 1995 року. До 2003 року обіймав посаду головного експерта Департаменту досліджень.

Має дві вищі освіти: дипломи Державного університету ім. Т.Г. Шевченка (1981 р.) та Київського інституту інвестиційного менеджменту (1999 р.).

Висококваліфікований фахівець з цінних паперів та фондового ринку: у 1999 році отримав кваліфікацію CEFA (Сертифікований Європейський Фінансовий Аналітик) Європейської Федерації Фінансових Аналітиків. Спеціалізувався у дослідженні розвитку фінансових ринків, аналізі базових галузей економіки України та моніторингу інвестиційно-привабливих компаній.

Протягом багатьох років викладав дисципліни з курсу цінних паперів у Київській бізнес-школі та Київському інституті інвестиційного менеджменту.

 

Віктор Олександрович має досвід наукової діяльності в Національній Академії Наук України. Успішно захистив дисертацію і отримав звання кандидата фізико-математичних наук. Автор більше 40 наукових робіт, опублікованих у вітчизняних та закордонних виданнях, має 10 авторських свідоцтв на винаходи.

З моменту виникнення перших інститутів спільного інвестування (2003 р.) займається портфельним менеджментом. Управляв активами першого в Україні публічного фонду «Синергія», доходність якого за три роки діяльності (з 20 березня 2003 р. по 20 березня 2006 р.) склала 699,38%.

Управляє активами дев’яти фондів відкритого, інтервального і закритого типів, ще три фонда завершили свою діяльність.

У вільний час займається спортом, любить мандрувати та переглядати улюблені кінофільми. У житті дотримується принципу: «Крізь терни – до зірок».