VasilevaLS

Васильєва Л.С. 

Директор департаменту 
з продажу 
та роботи з інвесторами

Васильєва Лариса Сергіївна - директор департаменту з продажу та роботи з інвесторами ПрАТ «КІНТО». В компанії працює з 1995 року, тому і ставиться до неї як до власної родини, з особливим теплом і відповідальністю.

Вищу освіту отримала на історичному факультеті Національного університету ім. Т.Г.Шевченка (1984 р., диплом з відзнакою). Працювала у цьому ж університеті, пізніше - в Київськаму інституті музики ім. Р.М. Гліера, з січня 1995 року - у ПрАТ «КІНТО».

Досвідчений спеціаліст: має Сертифікат ДКЦПФР на право здійснення професійної діяльності з цінними паперами – депозитарної діяльності, Сертифікат ДКЦПФР на право здійснення професійної діяльності з цінними паперами – торгівлі ЦП, Сертифікат Міжнародного інституту бізнесу «Управління стосунками із клієнтами» тощо. Відзначена Грамотою Української асоціації інвестиційного бізнесу «За вагомий внесок у розвиток індустрії спільного інвестування».

Захоплюється туризмом – пішки пройдені Крим, Північно-Чуйський та Південно-Чуйський хребти Алтаю, Талдуринський льодник, Хібінські тундри Кольського півострову. Байдарками - Ворскла, Орель, Удай, Сула, Случ, Снов, Рось, Десна… Були пустелі, підводна археологія, тайга. Через усе життя - любов до мандрів, літератури, богослов’я, філософії, фотографії, живопису, поезії, музики.

Життєве кредо – любов до життя та вдячність за нього.